2007 PMYO SINAVI 1.YEDEK PLANLAMA SONUÇLARI

PMYO SINAVI 1.YEDEK PLANLAMA SONUÇLARI 2007 PMYO Sınavı yedekleri ile ilgili sonuç bilgi ekranı yayına girdi. Buraya tıklayarak durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

Polis Meslek Yüksek Okullarına kayıt yaptırmayan ve istifa eden adayların yerine 1. Yedek aday planlaması yapılmıştır. Yapılan Planlamada 250. erkek aday ve 8. bayan adaylara kadar sıra gelmiştir. Herkese Başarılar. Yedekten kazanan adaylar için hangi işlemi yapmaları gerektiği ve hangi günde okulda olmaları gerektiği ve tüm detaylar sonuç sayfasında gözükücektir. Adaylara tavsiyemiz kazandıkları okulları telefon ile arayarak neler getirecekleri hakkında bilgi almaları yönündedir.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET