2007 PMYO YEDEK 2.PLANLAMA AÇIKLANDI

2007 PMYO Sınavı yedekleri 2.planlama sonuçları açıklandı Buraya tıklayarak durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

Kazananları tebrik eder ve kazanamayanlara çok üzülmeden seneye tekrar daha çok çalışarak sınava hazırlanmalarını öneriyoruz.

Polis Meslek Yüksek Okulları Giriş Yönetmeliğinin 16. maddesine göre yedek planlama işlemi sona ermiştir. Bundan sonra yedek aday planlaması yapılmayacaktır.

26 AĞUSTOS 2007 TARİHİNDE YAPILAN POLİS MESLEK YÜKSEK OKULU YAZILI (TEST) SINAVINDA YEDEK OLAN VE 2. YEDEK PLANLAMASINDA POLİS MESLEK YÜKSEKOKULLARINA PLANLAMALARI YAPILAN YEDEK ADAYLARIN DİKKATİNE

Polis Meslek Yüksekokullarına kayıt yaptırmayan, istifa eden ve sağlık kurulu raporu olumsuz adayların yerine 2. yedek aday planlaması yapılmıştır. Yapılan Planlamada 405. erkek aday ve 17. bayan adaylara kadar sıra gelmiştir.

Planlama sonuçlarını ve yapılması gereken işlemleri  Buraya tıklayarak ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

Polis Meslek Yüksek Okulları Giriş Yönetmeliğinin 16. maddesine göre yedek planlama işlemi sona ermiştir. Bundan sonra yedek aday planlaması yapılmayacaktır.

 

KAYNAK PA.EDU.TR

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET