2009 PMYO İNTERNET ÖN KAYITLARI

2009 PMYO Sınavı internet ön kayıtları 16 Temmuz 2009 Perşembe günü başlayacaktır. İnternet ön kaydınızı yaptıktan sonra başvuru ücretini yatırmayı unutmayınız. 

 

 

 

 

İnternet ön kaydınızı yaptıktan sonra
  • Başvuru ücreti olan 25 TL’yi  aşağıdaki hesaba yatırın.
  • BAŞVURU ÜCRETİ VE BANKA HESAP NUMARASI :  25 TL , Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü’ nün Türkiye Halk Bankası Ankara / Gölbaşı Şubesi 385-80000015 nolu  hesabına yatırılacaktır. (Havele Ücreti Alınmayacaktır.)
  • Bu arada istenilen evrakları hazırlayın.
  • Bulunduğu ilde PMYO bulunanlar başvuru formu ve dosyasını, ücreti yatırdıktan sonra bankadan verilen dekontla PMYO’na giderlerse alabilirler.
  • Bulunduğu yerde PMYO olmayanlar tüm evraklarını hazırladıktan sonra 20-30 Temmuz arasında bir tarihte bağlı oldukları PMYO”na giderek evraklarını teslim edebilirler. Başvuru formu ve dosyasını gittiklerinde alabilirler ve evrakları ile beraber teslim edebilirler.
  • Evraklarını teslim edenlere Mülakat sınavı giriş tarihi verilecek.
  • Evrak teslimi 20 Temmuzda başlayıp 30 Temmuza kadar devam edecek. 26 Temmuz Pazar günü evrak teslimi yapılamayacak.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET