2009 PMYO Mülakat Sınavları Sona Erdi…

2009 PMYO Mülakat sınavları 15 Ağustos Cumartesi Günü sona erdi. Yazılı sınav 13 Eylül 2009 Pazar günü ÖSYM tarafından yapılacaktır. Mülakat sınavında başarılı olan adaylar ÖSYM’nin banka hesaplarına 30 TL yazılı sınav ücretini yatırmalılar. Ücreti yatırmayan adaylar sınava giremezler. Bugün mesai bitimine kadar ücreti mutlaka yatırın.

Yazılı sınav ücretini yatıran adayların yapmaları gereken bir detay kalmamıştır. ÖSYM 25 Ağustos 2009 tarihinden itibaren sınav giriş belgelerinizi postalamaya başlayacaktır. Yazılı sınava hazırlanan tüm adaylara tavsiyem; * Konu anlatımları bittiyse bol bol test çözülmeli, eğer eksik varsa testlerden sonra hatalara göre konu tekrarı yapılmalıdır.
* Sınav süresi ile ilgili sorun yaşayabilirim diyenler mutlaka deneme sınavları alarak kendilerini zamana karşı test etmelidirler.
* Güncel konuları takip etmeye devam etmenizde fayda var.
* Eksik olduğunuz konuların tekrarını mutlaka yapın. Sınavda başarılar…Editör Abiniz.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET