2009 Yeni PMYO Sınavına Yönelik Tavsiyelerimiz…

13 Eylül 2009 Pazar günü yapılan PMYO yazılı sınavının iptal edilmesi sebebi ile yeni sınav tarihi 1 Kasım 2009 Pazar günü yapılacaktır. 


* Tüm yaşananlar bir kenara bırakılıp, 1 Kasım’daki sınava yoğunlaşma ve motive olma zamanı gelmiştir.
* Yapmanız gereken öncelikle bu olumsuz havadan kurtulmanız gerektiğidir, olumlu hava içinde olanlar da bu ayı iyi değerlendirip, önlerine sunulan bu fırsatı tepmemeliler.
* Sınavın zorluk seviyesi hakkında yorum yapmak imkansızdır. Ancak sınavın iptal edilmesi sebebi ile ÖSYM yeni sınav sorularınını yeni bir komisyona hazırlatacaktır. Bu akıldan çıkartılmamalıdır. ÖSYM önceki yıllarda iptal ettiği bir sınav sonrasında nasıl bir sınav yapmıştır sorusunun cevabı araştırılmalıdır. Sınavın genel yapısının değişmeyeceğini düşünüyoruz.
* 13 Eylül’de yapılan sınavdaki eksiklerinizi mutlaka konu anlatımlarından giderin, sonrasında bol bol deneme ve test çözün, hatalı yapılan soruların çözümleri mutlaka gözden geçirilmelidir.
Yazılı sınava girecek tüm adaylara başarılar diliyoruz. Allah hepinize zihin açıklığı versin. Başarı dileklerimizle. PMYO.NET

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET