2010 PMYO Yazılı Sınavı Birincisi Sitemiz Üyelerinden Polis Ayfer…

2010 PMYO yazılı sınav sonuçlarına göre sitemiz üyelerinden Polis Ayfer nickli Halime Ayfer YELBOĞA bayanlarda birinci olmuştur.

Sınav sonuçlarına göre bayanlarda Türkiye 1.’si genel sıralamada Türkiye 2.’si olan üyemiz, 109 net çıkararak 91 başarı puanı almıştır ve Aksaray PMYO’na planlanmıştır.

 

Bu haberi yapmamızdaki amaç, birinci olan adayı burada haber yaparak onore etmek. Bilindiği üzere sınavda derece yapan adaylara herhangi bir avantaj sağlanmıyor. Buradan ilgili kurum yöneticilerine seslenmek istiyoruz. Sınav sonuçlarına göre ilk 10’a giren adaylara okulları tercih etme hakkı sağlansa hem başarı oranlarının yükselmesine, hem de derece yapan adayların ödüllendirilmesine vesile olacaktır.

2011 ssınavında derece yapan adaylara PMYO.NET ailesi olarak küçük bir hediye vermeyi planlıyoruz.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET