Afyonkarahisar PMYO Müdürümüzü Tanıyalım

Hasan ŞAHİN
Polis Başmüfettişi
1. Sınıf Emniyet Müdürü
Polis Meslek Yüksek Okulu Müdür Vekili


ADI-SOYADI                 : Hasan ŞAHİN

DOĞUM YERİ – TARİHİ : Harmancık/AMASYA 05/07/1963

NÜFUSA KAYITLI OLDUĞU YER : Suluova/ AMASYA

MEDENİ DURUMU         : Evli ve 2 çocuk babası

ÖĞRENİM DURUMU     : 1986 Polis Akademisi DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞI YERLER:

– 1986 yılında Ankara İl Emniyet Müdürlüğünde Komiser Yardımcısı olarak göreve başlamış, daha sonra sırasıyla: Van, Çorum İl Emniyet Müdürlüklerinde çeşitli birimlerde görev yapmış, 1999 yılında Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak göreve başlayan Sn. Hasan ŞAHİN 30.06.2009 tarihine kadar 10 yıl süreyle görev yapmıştır. 30/06/2009 tarihinde 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğü rütbesine terfi ederek Strateji Geliştirme Daire Başkanlığına Merkez Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

– Branşı Terör olan Yurtiçinde ve Yurtdışında çeşitli kurslara katılan çok sayıda taltif ve takdiri bulunan Sayın Hasan ŞAHİN’ nin 10/07/2009 tarihli Bakanlık Onayı ile Teftiş Kurulu Başkanlığına Polis Başmüfettişi olarak atanmış, aynı tarihte Afyonkarahisar Polis Meslek Yüksek Okulu Müdür Vekili olarak görevlendirilmiştir.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET