Aksaray PMYO Somuncu Baba Anadolu Lisesi ziyareti

Somuncu Baba Anadolu Lisesinin 12.01.2011 günü P.M.Y.Okulunu Ziyaret etti.

Aksaray Somuncu Baba Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde, Aksaray Polis MeslekYüksek Okulu Müdürlüğünü 12.01.2011 günü ziyaret etti.
PMYO Müdürü Sayın Hasan ÇEVİK, öğrenci ve öğretmenlerle yakından ilgilendi. Yüksek Okulumuz Konferans Salonunda PMYO hakkında bilgi veren ÇEVİK, spor salonunda yapılan dersi Somuncu Baba A.L. öğrencileri ile birlikte izledi. Daha sonra Atış Poligonuna geçen öğrenciler, görevlilerin yaptığı atışları izlerken silahlar hakkında da bilgilendirildiler. Sayın ÇEVİK tarafından okulun çeşitli birimlerini de gezen öğrenciler birlikte hatıra fotoğrafı da çektirdiler.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET