Aksaray PMYO’da Değişim

29.01.2010 günü Bakan Onayı ile Okulumuza ataması yapılan 1.Sınıf Emniyet Müdürü Hasan ÇEVİK, göreve başladı…. 05.02.2010 tarihinde Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılan “Karşılama-Veda” töreni birlikte yapıldı.

Devir-teslim töreninde PMYO’nun yaklaşık 4 yıldır Müdürlüğünü yaptığı Sayın Naci UĞUR 29.01.2010 Bakan Onyı ile Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığına naklen atanarak yerini aynı tarihli onay ile 1.Sınıf Emniyet Müdürü HASAN ÇEVİK‘e bıraktı. Törene Aksaray Valisi Orhan Alimoğlu, Belediye Başkanı, Garnizon Komutanı, Cumhuriyet Başsavcısı, İdare Mah.Başkanı, Baro Başkanı, Emniyet Müdürü Aksaraydaki diğer kamu kurum ve kuruluş yöneticileri de hazır bulundular.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET