Bornova POMEM’de 10.Dönem Temmuz Ayı Performans Birincileri

Bornova Polis Meslek Eğitim Merkezinde Polis Adayı öğrencilerinin polislik mesleğine daha çabuk uyum sağlamaları için  geliştirilen ve üç dönemdir uygulanmakta olan performans sistemi Temmuz ayı birincileri belli oldu. Performans sisteminde dereceye giren 10 Dönem Polis Adayı öğrencilerine ödülleri cuma günü yapılan bayrak töreninde verildi.

Törende konuşma yapan Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Metin ORAKOĞLU Performans yönetim sisteminin şuan başta İstanbul ve İzmir olmak üzere bir çok ilimizde uygulanmakta olduğunu belirti. Performans sistem sayesinde kadroya giden Bornova POMEM öğrencileri zorlanmadan performans sistemini benimsiyorlar ve daha başarılı oluyorlar.

 

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET