Büyükşehir’den Emniyet’e Büyük Destek…

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in Asayiş ve Düzenini Koruyan Emniyet Teşkilatına Verdiği Desteğe, 100 Araç Daha Hibe Ederek Devam Ediyor.

-Büyükşehir, Daha Önce De Birçok Hibe ve Çeşitli Yardımlarda Bulunduğu Emniyet Müdürlüğü’ne, Bu Kez de Özel Teçhizatlı 100 Adet Araç Hibe Edecek
-Araçlar, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in de Katılımıyla, 4 Eylül Cumartesi Günü Saat 14.00’da, Akm’de Düzenlenecek Törenle Teslim Edilecek
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te asayişi ve düzeni koruma görevini üstlenen Emniyet Müdürlüğü’ne verdiği desteğine100 adet araç daha hibe ederek devam ediyor.
Günümüz toplumunda düzeni korumak ve vatandaşların güvenli yaşamasını sağlamak konusunda önemli bir görev üstlenen Emniyet Teşkilatına destek olmak amacıyla özel teçhizatlı 100 adet araç hibe edecek olan Büyükşehir Belediyesi, teslimatı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in de katılımıyla, 4 Eylül Cumartesi günü AKM’de (Eski Hipodrom) törenle yapacak.
Büyükşehir Belediye Meclisi’nde de kabul edilen karar çerçevesinde daha önce de Emniyet Müdürlüğü’ne çeşitli hibe ve yardımlarda bulunan Büyükşehir Belediyesi, bu kez de 100 adet araç hibe edecek.
Özel teçhizatlı 50 adet Hyundai Accent otomobil ve tepe lambalı, anons sistemli, içi-dış telsiz sistemli 50 adet Ford Transit Connect Cumartesi günü saat 14.00’da AKM’de düzenlenecek törenle hibe edilecek.
Dünyanın 4 milyonluk kentleri arasında suç oranı en düşük şehir olan Ankara’nın bu özelliğinde, Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmaların yanında, Emniyet Teşkilatı’nın da büyük katkısı olduğunu vurgulayan yetkililer, “Bu oranın daha da aşağıya çekilmesi ve mevcut düzenin korunması için asayiş ve düzenin sağlanması adına en büyük gayreti sarf eden kurumların başında Emniyet Müdürlüğümüz geliyor. Biz de yaptığımız çalışmaların yanında, Emniyet Teşkilatımıza da elimizden geldiğince desteğimizi sürdürüyoruz. Daha önce yaptığımız hibe ve yardımlara bir yenisini daha ekleyerek, Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde kullanılmak üzere 100 adet araç daha hibe edeceğiz” dediler.

 

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET