Erzurum Polisi Palandöken’de Kar Motoruyla Görev Yapacak

Erzurum polisi 25. Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları (UNİVERSIADE) kapsamında Palandöken’de kar motorlarıyla görev yapacak.

Erzurum polisi 25. Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları (UNİVERSIADE) kapsamında Palandöken’de kar motorlarıyla görev yapacak.
25. Dünya Üniversitelerarası Kış Oyunları kapsamında, polis sorumluluk bölgesinde alınacak güvenlik tedbirlerinde kullanılmak üzere, Türk Polis Teşkilatı’nı Güçlendirme Vakfı tarafından Erzurum Emniyet Müdürlüğü’ne 3 adet kar motoru ve yaralı taşıma sedyeleri gönderildi. Erzurum Emniyet Müdürlüğü bünyesinde ilk kez kullanılacak olan kar motorları kursunu tamamlayan polisler Palandöken’de gösteri yaptılar. 3 adet kar motoruyla kurs gören 6 polis memuru UNIVERSIADE oyunları süresince Palandöken’de görev
yapacak.
Daha önceden jandarma bölgesi olan Palandöken Kayak Merkezi’nde UNIVERSIADE oyunları kapsamında Erzurum polisi ilk kez görev yapmış olacak.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET