GÜVENLİK BİLİMLERİ FAKÜLTESİNİ ASİL OLARAK KAZANAN ADAY ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

 

Güvenlik Bilimleri Fakültesini asil olarak kazanan aday öğrencilere 21-26 Ağustos 2011 tarihleri arasında sağlık kurulu raporu aldırılacaktır.

Bu nedenle asil olarak kazanan tüm aday öğrenciler yanlarında beş günlük kıyafet, temizlik malzemesi, 1 adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi ve hastaneye verilecek olan yaklaşık (250-300 TL) sağlık kurulu rapor ücreti ile birlikte 21 Ağustos 2011 günü saat 18:00’de Polis Akademisi Gölbaşı Kampüsünde hazır bulunacaklardır.

 

Not : 21 Ağustos 2011 günü saat 17:00-18:00 saatleri arası Gölbaşı Makro Market yanından Polis Akademisi’ne  ring şeklinde servis olacaktır.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET