İntibak Eğitimi Başlama Tarihi 15 Eylül’e Ertelendi…

ÖNEMLİ DUYURU ! 13 EYLÜL 2010 TARİHİNDE POLİS MESLEK YÜKSEK OKULLARINDA BAŞLAYACAK OLAN İNTİBAK EĞİTİMİ ERTELENEREK 15 EYLÜL 2010 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR. ADAYLARIN 15 EYLÜL 2010 MESAİ BİTİMİNE KADAR PLANLANDIKLARI POLİS MESLEK YÜKSEK OKULLARINA KAYITLARINI YAPTIRMALARI GEREKMEKTEDİR.

Resmi Duyuru

 

Aksaray PMYO Resmi duyurusunda aşağıdaki ifade geçmektedir.

Bununla birlikte uzak mesafelerden gelecek olan adaylar, biletlerini erteleyememe durumlarında yine 13 Eylül tarihinde gelip misafir olarak yüksekokulumuzda kalabileceklerdir.

 

Erteleme Sebebi:

Polis Akademisi Başkanlığının (03.09.2010-3851/5359) yazıları ile;
…gerek Ramazan Bayramı tatili, gerekse 12 Eylül günü yapılacak referandum sonrasında ülke çapında oluşabilecek trafik yoğunluğu nedeniyle, hem güvenlik hem de ulaşım zorluklarını aşmak için 2010-2011 Eğitim Öğretim dönemi İntibak Eğitimi için ön kayıtlar 15 Eylül 2010 tarihinde yapılacaktır.

 

 

Daha önceden ulaşımları için gerekli biletleri ayarlayan adaylar mutlaka kazandıkları PMYO’yu arayarak erken gelmelerinin bir sakıncası olup olmayacağını sorsunlar veya biletlerinin tarihlerini değiştirsinler…

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET