Kırıkkale Üniversitesinden hediye yağmuru

Kırıkkale Üniversitesi (KÜ) 2013-2014 eğitim öğretim yılı kayıt yaptıran öğrencilere çeşitli hediyeler verileceğini duyurdu. KÜ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, nitelikli eğitim ve özgün araştırmalarında kaliteyi sürekli iyileştiren, bilimsel faaliyetleri ve topluma hizmeti ile ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan seçkin bir üniversite olmayı kendine vizyon edinen üniversitenin kayıt yaptıran başarılı öğrencileri de ödüllendireceğini bildirdi.

 

Yapılan açıklamada “Üniversitemizi Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçlarına göre ilk 100 öğrenci içine girerek tercih eden adaylarımıza bir yıl süreyle istedikleri takdirde, Amerika Birleşik Devletleri Louisiana Eyaletinde ingilizce dil hazırlık eğitimi sunulacak, bir adet diz üstü bilgisayar hediye edilecek ve ayrıca normal eğitim öğretim süresi boyunca 8 ay süreyle aylık 500 TL burs verilecek.

Üniversitemizi Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçlarına göre ilk bin öğrenci içine girerek tercih eden adaylarımıza; bir adet diz üstü bilgisayar hediye edilecek ve normal eğitim öğretim süresi boyunca 8 ay süreyle aylık 500 TL burs verilecek.

Üniversitemizi Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçlarına göre ilk 2 bin öğrenci içine girerek tercih eden adaylarımıza; bir adet diz üstü bilgisayar hediye edilecek ve normal eğitim öğretim süresi boyunca 8 ay süreyle aylık 250 TL burs verilecek. Üniversitemize kayıt yaptıracak başarılı öğrencilerimizi şimdiden kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.” denildi.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET