Kırşehir PMYO 500 Öğrenci Alacak

Türkiye’nin en modern polis okullarından biri olan Kırşehir Polis Meslek Yüksekokulu, 2010–2011 eğitim öğretim yılında 500 öğrenci alarak hizmete girecek. Geçtiğimiz aylarda kurucu müdürü atanan polis okulu, bir yandan da öğretim kadrosunu tamamlıyor.

Polis Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Emniyet Amiri M. Hakan Eser, daha önce 250 öğrenci alması öngörülen okulun öğrenci kapasitesinin de artırıldığını ifade etti. Eser, “250 öğrenci ile 2010–2011 eğitim öğretim döneminde hizmete girmesi planlanan Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 15 Temmuz tarihinde aldığı karar gereği yeni eğitim öğretim döneminde, 250 öğrenci yerine 500 öğrenci alacaktır. Biz de bu karar kapsamında 500 öğrencinin kayıtlarını alacağız.” diye konuştu.

 

Editör Yorumu: Eğer bahse konu haber gerçekleşirse yedeklerden alım sayısı artacaktır. Yedek adaylar sitemizi mutlaka takip etsinler.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET