Kırşehir PMYO Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hızla Hazırlanıyor

2010 yılında 500 öğrenciyle eğitime başlayan Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) yeni düzenlemelerle yeni eğitim yılına hazırlanıyor.


Okulun çevre düzenlemesi gözden geçirilirken, okul ve sosyal tesisler binasının çevresine yazlık kamelyalar yerleştirilerek ziyaretçiler ve personelin kullanımına sunuldu. İdare binasının girişine fiziksel engelli vatandaşlar için tekerlekli sandalye girişi yaptırıldığını ifade eden Okul Müdürü Müslim Kılıçaslan, ayrıca öğrenciler ve personelin atış eğitimlerini yaptığı açık atış poligonunun daha güvenli ve modern hale getirildiğini belirtti. Vatandaşlara hizmet veren sosyal ve spor tesislerinin bakımlarının da yaptırıldığını ifade eden Kılıçaslan, “Kurum olarak hem personelimiz, hem de tesislerimizle yeni ders yılına hazırız. Eğitim özveri işidir, milletimize ve ilimize tüm gücümüzle hizmet etmeye çalışıyoruz. Okulumuz geçtiğimiz yıl faaliyete geçtiğinden sadece birinci sınıf öğrencileri vardı. Ancak bu yıl ikinci sınıf öğrencileri de olacağından okul binası sınıfları, yatakhane, yemekhane ve diğer tüm sosyal kullanım alanları yeniden düzenlenerek eğitime hazır hale getirildi. Okul binası boyandı, çeşitli tamirat ve eksiklikler giderildi. Çeşitli hizmet alanlarıyla ilgili personel takviyesi yapıldı. ” dedi.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET