Kırşehir Pmyo’dan Gazeteciler Cemiyetine ZiyaretKırşehir Pmyo’dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu yetkilileri, “Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret etti.

Polis Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Hüseyin Boyraz ve Komiser Muavini Recep Harmankaya, Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu’yu makamında ziyaret etti. Doğru ve güncel olayların kamuoyuna aktarılması konusunda medyanın çok önemli görev üstlendiğine işaret eden Polis Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Hüseyin Boyraz, Başkan Turpçu’ya okulları hakkında genel bilgi verdi. Kervansaray Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yakup Arıöz ve Yeni Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Nurettin Turunç’un de hazır bulunduğu ziyarette Polis Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Boyraz, Çalışan Gazeteciler Gününde gazetecileri yalnız bırakmamak için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Kırşehir Polis Meslek Yüksekokulu olarak tüm gazetecilerin gününü kutluyoruz” dedi. Gerçekleştirilen ziyaretten memnun kaldıklarını dile getiren Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu ise, “Bu nazik düşünceniz bizleri memnun etti. Tüm meslektaşlarım adına sizlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET