Özel Harekat Başvuruları Bugün Sona Eriyor

19. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezlerine, Özel Harekat birimlerinde polis memuru yetiştirilmek üzere 10.000 (on bin) erkek aday alımı yapılacağı ve ön başvuruların;  02 Kasım 2016’dan  14 Kasım 2016 saat 17:00’a kadar yapılacağı Polis Akademisi Başkanlığı tarafından daha önceden duyurulmuştu.

Bugün başvuruların son günü.

Mülakat sınav tarihleri başvurular bittikten sonra Polis Akademisi tarafından adaylara ilan edilecektir.

Mülakat sınavına giderken neler götürmeleri gerektiği vs önemli bilgiler adaylara duyurulacaktır.

 

Fiziki yeterlilik sınav içeriğinin POMEM sınav içeriğiyle aynı şekilde olacağını tahmin ediyoruz. Spor yönüyle eksikleri olanlar mutlaka düzenli spora başlasınlar ve çeviklik/koordinasyon özelinde çalışmalarına ağırlık versinler.

 

Aklınıza takılan soruları ve diğer adayların yorum, görüş ve önerilerine başvurmak için soru cevap sistemimizi kullanmanızı tavsiye ederiz.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET