PMYO Hazırlık Kitaplarında Kampanya

PMYO hazırlık kitaplarında kampanya başlatılmıştır. PMYO hazırlık kitabı, PMYO deneme seti ve PMYO soru bankası kitaplarında indirimli kampanya başlamıştır. Ayrıca, birçok polis adayının heyecanla beklediği KAPIDA ÖDEME uygulaması başlamıştır.

 

 

 

 

 

Buna göre;

Arge PMYO Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabını 21 TL’ye,

Arge PMYO Soru Bankası Kitabını 14 TL’ye,

Arge PMYO Deneme Setini 15 TL’ye,

Tekağaç PMYO Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabını 19 TL’ye,

Arge PMYO Hazırlık Setini 50 TL’ye satın alabilirsiniz.

Aras Kargo Kapıda Ödeme seçeneğinde kitapların ücretini teslimatta ödeyebilirsiniz. Bu uygulama ile ek havale masrafı ödememiş olursunuz. Kapıda Ödeme ve Aras Kargo Hizmet bedeli 9 TL’dir. Ayrıca kargo masrafı ödemenize gerek yoktur.

Havale veya EFT yolu ile sitemiz üzerinden kitap siparişi verenlere Aras Kargo ile siparişleri gönderilir. Bu yöntemle kitap alanların kargo bedeli 4,75 ile 5 TL arasında değişmektedir. Kargo masrafları alıcıya aittir.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET