PMYO için istenilen YGS Baraj puanı hakkında aday görüşleri ve istekleri

2011 PMYO sınavına başvurabilmek için istenilen YGS baraj puanı 300 olarak açıklandı. Üyelerimizin isteklerini ve taleplerini yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Polis Akademisi Başkanlığı’nın başvurusürecinde başvuru sayısına bağlı olarak puanları aşağıya çekeceğini düşünüyoruz.

 

 

 


SAYIN YETKİLİLERİM ONCELİKLE SAYGILARIMI SUNARIM
BENDE BİR YGS MAGDURUYUM SİZLERE GENEL OLARAK SORUNUMUZU VE ISTEKLERİMİZİ AZR ETMEK İSTİYORUM.
ONCELİKLE SUNU SOYLEMELİM BUSENE YGS SINAVI GENEL OLARAK ZOR GECTİ. GECEN SENEKİ SINAVA GORE OLDUKCA ZORLADI BİZLERİ. BU NEDENLE PUAN TAHMİNLERİMİZE GORE PUANLARIMIZ OLDUKÇA DÜŞÜK 250CİVARI… BU BİZLERİ ÇOK ÜZDÜ HAYALLERİMİZİ YIKTI. BİZLER POLİSLİĞİ  KENDİMİZE HEDEFLEMİS İDİK FAKAT 2011 PMYO SARTLARINA GORE BARAJ PUAN 300 İMİŞ. 2010 DA İSE 280E DÜŞÜRÜLMÜŞ İDİ. BU SENE YGS NİN ZORLUGU VE PMYO MULAKATINA KONULAN FİZİKİ YETERLİLİK SINAVINIDA GOZ ONUNE ALARAK PUANIN DÜŞMESİNİ ARZ EDİYORUZ.  SİZLERDEN GELECEK SEVİNDİRİCİ HABERİ BEKLİYORUZ.
İLGİNİZE ARZ EDERİM
GAMZE NUR MISIRLIOĞLU


 

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET