PMYO Kazanan Şehit Çocukları

PMYO Giriş yönetmeliğine göre PMYO yazılı sınav sonucunda Emniyet mensubu şehit ve gazi çocukları ile eşlerinden bu sene 22 aday PMYO yazılı sınavını asil olarak kazanmıştır. Bu adaylar alım sayısının dışında tutulmaktadır. PMYO.NET Şehit çocuklarına eğitim ve meslek yaşantılarında başarılar diler.

 

 

PMYO Giriş Yönetmeliğinin 6. maddesinin 2. bendine göre, yazılı sınavda alınan en yüksek puanın 1/3’ünü alan Emniyet Teşkilatı Personeli Şehit ve Görev Malulü eş ve çocuklarının puanlarında, en yakın küsurat adayların lehine esas alınmak suretiyle, en az (28,1944) puanı geçen (13) erkek ve en az(25,48611) puanı geçen (09) bayan olmak üzere toplam (22) adayın asıl aday listesine dâhil edilmiştir.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

PMYO Kazanan Şehit Çocukları” için bir yorum

  • 12 Nisan 2015 tarihinde, saat 20:26
    Permalink

    1997 eylül 17 doğumluyum egm şehit çocuğuyum ygsden 195 puan aldım girebilir miyim

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET