PMYO Mülakat Sınavı Tecrübeleri

2011 PMYO Mülakat sınavına giren üyelerimizin gönderdikleri Mülakat Sınavı Tecrübelerini yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

konya ereğli pmyo mülakat..ERHAN

konya ereğli pmyo da mülakata girecek arkadaşlar ben bu gün girdim ve geçtim çok şükür darısı sizlerin başına… heycan yapmayın sakin olun ordaki polis abilerde gayet babacan davranıyorlar zaten , parkuru geçersiniz o kolay süreyi takmayın kafanıza, rahat olun her hareketi düzgün yapmaya çalışın, parkuru geçtikten sonra komisyon karşısına alıyorlar ordada gayet sakin olun sorulan sorulara düzgün ve net cvplar verin kendinizden emin olun zaten fazla uzatmıyorlar…. kolay gelsin herkese başarılar


Adana mülakat SEFA

Dün Mülakatım vardı.Sabah 08:00’da oradaydım.Saat 11’de Sıra geldi.Görevli Polis 8’erli gruplar halinde bir binaya götürdü bizi.Orada Soyunma Odasında Vücudumuzun gözüken kısımları açık olacak şekilde soyunduk(kollar,vücut,bacaklar).Bir Odaya alındık.3 Görevli karşımızdaydı.Sırayla BOY ve KİLO Ölçümleri yapıldıktan sonra RENK Körlüğüne baktılar.
(Görme Sorunu olan arkadaşlar korkmasın.Duvarda herhangi bir yazıyı okutmuyorlar sadece renk körlüğü olup olmadığına bakıyorlar)
Ardından Üstümüzü giyinip Diğer binaya geçtik.Fizik Mülakatı.(En Zorlandığım kısım DENGE ÇUBUĞU.Gerçekten 2 takladan sonra sanki RAKI’yı fondip yapmış gibi başınız dönüyor.Bol bol evde alıştırma yapmanız gerekecek bu konuda.) neyse fiziki mülakatıda geçtikten sonra saat 16 gibi Sözlü Mülakata alındık.İlk girdiğimiz oda da gene 3 görevli polis vardı ve
Kendinizi tanıtmanızı istiyorlar ayrıca Baban Ne iş yapıyor,kaç kardeşsiniz,insanlara veya babana güvenirmisin gibi sorular soruyorlar..Diksiyonuna duruşuna heyecanına bakıyorlar..sakın paniklemeyin..
Bu odadan ayrıldıktan sonra son oda olarak Müdür’ün yanına gidiyorsunuz.Orada size 2 tane kart veriyorlar.
1.Kartta ANLATIMA DAYALI SORU SORULUYOR (Bana gelen soru “Türkiye ile Rusya arasında Kalkan Vize Hakkında ne düşünüyorsunuz?”
arkadaşada Atasözü gelmiş.Kağıtta yazan Atasözünü açıklamasını istemişler.) 2.Kartta ise MANTIK’a dayalı soru soruyorlar.
Birkaçtane şekil veriyorlar. boş bırakılan yere hangi şekil gelmelidir yada değişik mantık soruları soruyorlar.. Bu Oda Son Aşamaydı..Bu Odadan sağsağlim çıktıntan sonra ARŞİV ODASINA GİDİP Mülakattan başarılı olduğunuza dair Sınav giriş belgesine benzeyen kağıdıda aldıktan sonra KUŞ Gibi olmamamız için hiçbir sebep kalmıyor ortada.. Mülakata girecek olan Adaylara Bol Şans Dilerim.
MÜlakatta başarılı olan arkadaşlarada Sınavda da Başarılar Dilerim.


balıkesir pmyo tecrübe..

arkadaşlar öncelikle merhaba herkese bende ayın birinde balıkesirde girdim mülakata ve cok sükür gectim mülakatım su sekilde gerçeklesti
öncelikle sabah 8 de okulun önünde oluyorsunuz ve sizi toplu bir sekilde orada bulunan herkesi okulun bahçesine alıyorlar velilerde dahil olmak üzere (cünkü okul dağın basında ve yolun kenarında okuldan baska hiçbir mekan yok:D)daha sonra elinizdeki mülakat giriş belgenizdeki sıra numaranıza göre 30ar 40ar kişi spor salonunun önüne alıyorlar ve gene sıra numarasına göre 10ar kişi şeklinde içeriye alıyorlar içeriye girdiğinizde önce sadece şortunuz üzerinizde kalmak üzere soyunmanızı istiyorlar ve boyunuzu kilonuzu ölçüp endeksi dosyanıza yazıp aynı sekilde sizi 2 doktor ve omuzunda 1 2 yıldız bulunan bir polis abimizin olduğu karsıda bir odaya yönlendiriyorlar ben odaya girdiğimde 2 bayan doktor ellerime kollarıma dişlerime ve vücuduma komple baktılar hiç korkmayın son derece kibar insanlar ama sunuda belirteyim eğer vücudunuzda dövme faça tırnak yeme gibi seyler varsa veya boyunuz tutmuyorsa orada eleniyorsunuz ve sonraki asamalara gecemiyosunuz bu bölümü atlattıktan sonra elbiselerinizi giyindikten sonra sizi basket salonuna alıyorlar 10ar kişi ve sırayla çıkıp fiziki yeterlilik testini gerceklestiriyorsunuz buradanda korkmayın korkulacak hiçbirşey yok hatta cok komik geciyor ve bunuda atlatırsanız kolunda 2-3 yıldız bir çelenk bulunan ve o okulun müdürü olan emniyet müdürünün olduğu 3 kişilik bir grubun olduğu odaya giriyorsunuz adınızı falan söylüyosunuz ve iki kart cekiyosunuz cıkan kartlardaki zeka sorularına cevap verip mülakatınızı tamamlıyorsunuz ve 1 2 saat sonra size sırayla tebliğ tebellüğ belgenizi imzalatıp yolluyorlar arkadaslar mülakat bundan ibaret sakın korkmayın hiç korkulacak bir yanı yok oradaki insanlar cok kibar babacan ve nazik insanlar hatta bir tane omuzunda yıldızları bulunan bir polis bana sırada beklerken aniden arkamdan yanaşıp omuzlarıma şakadanda olsa masaj yapıp “razdan terliyecen biraz rahatlatıyım seni”diye takıldı:D
arkadaslar iste böle ALLAH hakkınızda hayırlısını nasip etsin


Şükrü Balcıda Bir gün.. SOYDASH

Arkadaşlar 3 haziran cuma günü Şükrü balçıdaki deneyimimi aynen yansıtıyorum. Öncelikle 50 50 çağırıyorlar. Mulakat kağıtlarınızı dosyanıza iade ettikten sonra sizi alıp soyunma odasında sadece diz kapaklarınız ve beliniz kapalı diğer tarafları çıplak şekilde sıraya sokuyorlar. İlk olarak Ön sağlıktayız. Ön sağlıkta sıranız geldiğinde size katologtan renk körlüğü için sayı soruyorlar hemen ardından boy kilo olayı(18*27 arası olmalı) hemen devamında doktor vucudunuza bakıyor. Kolunda çizik olanlar, ameliyat izi olan orada tanıştıgım sağlıktan geçtiler. Sadece doğru düzgün neden çizildiğini yada neden oldugunu anlatın. Piskopatlıktansa başvurmayın zaten 🙂 Burada elenen arkadaşların biri; renk körüydü. Birisinin boyu kısaydı. Birinin ağzında problem vardı bilmiyorum yamuk olabilir yönetmelikle ilgili birşey gösterdiler bir diğeride vucudunda birşey vardı doku buyumesimi ne plastik cerrahlara gitmesi söylendi ve elendi bu kişiler görebildiğim kadar. Hemen ardından Parkura gittik. Parkurda elenen kişi sayısı çok azdı duyduguma göre 2 kişi felan burada elendi. Ben parkuru sanıyorsam rekor derecede yaptım. Hem eksiksiz hemde çok hızlı yaptım. Hatta Son atlama beygiri elimi koymadım felan bitirdiğimde komisyon vay iyisin gibisinden yüz ifadesi yaptı ve mulakata yolladı. Mülakata baya bi bekledik. Neyse Mesleki Psikologlara geldik.Kişilik özellikleri söyle dedi. ve kendine eleştiri yap dedi.Aslında Burada önemli olan şeyi söyluyorum; başvuruda girdiğimiz 120 soruluk teste tutarlı ve çok fazla “kararsız” yapmadıysanız geçiyorsunuz.Çok kişi testten gitti. Hatta bir diğer şeyde Puanınızın iyi olması.300 altındakileri baya bi zorluyorlar. Resmen terletiyorlar, Niye çalışmadın gibisinden. Eğer bu dediklerimi karşıyorsanız cvp veremeyin yine geçirirler. En çok elenme 3. komisyonda oldu diyebilirim. Kadınla adam leblebi gibi adam eledi valla. Neyse geldik son komisyona Burada emniyet müdürleri var. 1 kart çekmemi söyledi ve kartta yazan Bir nusibet bin nasihattan iyidir atasözünü açıklaydı. Açıkladım daha sonra babamın işinden, nerede oturdugumdan vs konuşturmaya başladı. Bende güzelce cevap verdim. Bilerek zarf( denemek gibisinden) atıyorlar senin düşüncelerini öğrenmek için oyüzden kararlı ve düzgün söyleyin. Notlar: * Çizik felan hikaye. Düzgün bir şekilde anlatın geçirirler. Renk körü ve boyunuz tutuyorsa rahat olun.
*Bir sonraki seneye gireceklere söyluyorum başvurudaki testi kesin kabul veya kesin red şeklinde doldurun ve tutarlı olun kararsız yapmayın.
* Polis olacagınızı belli edin. Çok isteyin. Hatta 3. komisyonda felan baya yalvarın ben çok çalıştım bu senemi verdim gibisinden.
* Son olarak inanılmaz derecede eleme yapıldı. Valla bugünün yarısından fazlasını elediklerini düşünüyorum. Ciddiyim haddiden fazla elenen oldu.


hatay pmyo mülakat tecrübesi..EFE

 

arkadaslar öncelikle bu siteyi 1 hafta takip ettim mülakatta cıkmıs sorulara özellikle zeka soruları ve psikoloji sorularına.gerçektenden yanımda ki yani 10.sıradaydım ve 11. sırada olan cocuga aynısı cıktı.girmeden uyanık olması için söyledim bana diyo sen nerden bildin bunun cıkacagını diye :))) cocuk tsk ede ede bir hal oldu.benim sayemde yani sizlerin sayesinde .cıkan soru ise aylinin babasının 5 cocugu vardır sorusu.neyse öncelikle arkadaslar oraya boş kafayla gitmeyin.biraz uyanık olun yani cok saf olmayın.arastırın bişeyleri… öncelikle sabah 8 de personel geldi okula.ben yarım saat önceden ordaydım.ne olur ne olmaz sonuçta gidicem yol 2 saat cekiyordu.erken varayım beklerim hemde arkadas edinirim dedim.cıktım yola.bizi orda sıra yaptırdılar.bi tane başkomser kaç kişiyiz arkadaslar dedi.159 kişi gelmişti.ben 10.sıradaydım allahdan.hemencecik bitti işim.1.30 saatte beni saldılar…neyse bizi bi tane konferans salonu gibi yere götürdüler.hepimzi tıktılar oraya sırası geleni üstünü basını soy ayakkabını corabını cıkart saglık muayenesine gidiyorsun dediler…5 erli sıra ile odaya alıyorlar…odanın içi buz gibi biz yarı cıplagız.müdürlerin soguklugu sanmıstım bi baktım klima acıkmış 🙂 içerde 3 kişi karsılıyor sizi.biri rütbesi müdür olan resmi polis diğer ikisi biiri kadın digeri erkek doktor.polis abin güzelce boyunu kilonu ölçüyo sonra rütbeli müdürün karsısına geçiyorsun hg efe dedi.saolun dedim.kendini tanıtırmısın dedi.adım efe suralıyım.babam su işi yapıyor ve suan surda oturuyoruz dedim.tamam dedi.yanınadaki doktorun karsısına geçtim.o anlamadıgı bişey olursa yanındakine gösteriyor ama birinden geçince öbürüde bakmadan salıyor zaten.bende bişey cıkmadı çizik filan varsa inandırıcı bişey söyleyin dürüstce tmm diyorlar zaten. ordan cıktık git hemen üstünü giy spora cıkcaksın dediler bi kosu o konferans salonu gibi yere gittim üstümü giyindim.spor ayakkabımın ipini bagladım jet gibi uctum aman sakın gaza gelip yormayın kendinizi hafif tempoda tutun.spora gidiyorsunuz sonuçta.rahat olun ki güzel bi başarı elde edin.parkur hiç zor degil.ben hiç calısmadım halde bakın hiç denemedim bile öyle gittim 42 saniyede yaptım ve komisyn alkışladı beni.aferin oglum dediler saol dedim bagırarak bende gaza geldim…ondan sonra terledik tabi biraz zaman verdiler
o arada üstünü degiştirebilirsin sort veya esortman oluyo üstünde pantolon filan giyme için bi 7-8 dakkan oluyor yani.ondan sonra sizi alıyorlar 5 kişi bilemedin 10 kişi şeklinde ben 2.sıradayım benden önce 8 kişi gitmiş.ikinci sırada olarak gittim yani herşeyde önümdeki kişi önce gittigi için onu izliyor yanlıslarını görüyor ona göre aynı hataya düşmüyordum:)) psikoloji için bi binaya götürüyorlar en üst kata cıktık geçtikce elenmedikce bi alt kata indiriyorlar :))
neyse psikoloji için odaya giricez.bekliyorum önümdekinin çıkmasını 🙂
ordaki polis abiye sordum ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım diye.anlattı saolsun.kapıyı açtı önümdeki cıktı ben girdim…baya uzun bi mesafe vardı.ben girince 3-4 adım attım bi kafa selamı verdim ondan sonra kosar adım ama hızlı degil tabi.sadece onları bekletmedigimi göstermek adına yalakalık gibi kosuyo gibi yaptım.yanlarına gittim dosyamı verdim.iyi günler kolay gelsin dedim.hepsi suratıma baktı sanki analarına küfrediyormusum gibi :)) agızlarını acıp bi kelime sölemediler.neyse geç otur dediler sandelyeye gittim oturdum bir sfır morelimi bozdu ipneler 🙂 yüzüm asık kalbim kırık bi şekilde kendini tanıt dediler.adım su suralıyım babam su işi yapyor dememe kalmadan lafımı böldü yeter bu kadar ailenden bahset dedi.babam su işi yapıyo annem su işi yapıyo bi kardeşim var surda okuyo dedim tmm dedi bu arada kendimden dik bi şekilde sandalyede oturuyorum hepsinin suratına tek tek sert bi sekilde bakıyorum.zaten morelimi bozdular diye sinirli bakıyorum.bi allahın kulu soru soramadı.bagırarak kendimi tanıttım korktular herhalde.emniyet müdürüne bi bakış attım yeminle adam yere baktı :)) herkesi o eliyormuş herkes ondan korkardı bana agzını bile açmadı.kadın pisikolok car car ötüyo…:)) neyse kendimden emin oldugum için durusum dik konusmam da gür oldugu için 1 dakika sürdü psikolojik mülakat fazla durmadan hemen gönderdi.1 dkka sonra geçtigimi söylediler bi asagı kata indirdiler..son asamadaydık artık.sıram gelince 4-5 tane emniyet müdürünün karsısına cıktım.girer girmez 2-3 adım attım yine kafa selamı vererek den kosar adım mesafe brdada uzundu kosar adım gittim.surda dur dediler.ayakta bekledim.kendini tanıt dediler.oda kücük gibiydi.ses yankı yapıyordu.biraz bagırır gibi kendimi tanıttım adım su babam su işi yapıyor surda oturuyorum.ilk okulu surda okuyorum demeye kalmadan yeter dedi.sesim gür bu arada kendimden eminim ve 5 tane emniyet müdürününde tek tek tek suratına bakıyorum sırayla süzdüm hepsini kendimi tanıtırken zaten 2 cümle ancak söylettiler.babamın polis oldugunu söylemiştim kendimi tanıtırken.sen niye girince kafa selamı verdin bakalım diye sanki suç işlemişim gibi bi soru sordu.dısardakiler mi ögretti yoksa baban mı söyledi dedi 🙂 biraz gülüyo gibi yaptı benim sırıtmamı bekledi ben ciddi cidddi saygıdan dedim müdürüm filan bişey demedim.sadece saygıdan dedim sustum.aferim oglum dedi.saol dedim.5 tane müdürün 3 ü geçirelim dedi.2 tanesi kart ceksin dedi.onlar kart ceksin demese bu kadar performans ile kart cekmeden gecireceklerdi. yani demek istedigim su arkadaslar dik durun kendininizden emin gür ses ile bi iki cümle ile kendinizi tanıtıcak şeyler tasarlayın onları söyleyince hemen bişiler soruyorlar ondan sonra bitiyo zaten mülakat…gür sesli olun karsıdaki kişiyi etkileyin.bakın beni kart cektirmeden geçireceklerdi bu yüzden.sonradan adet yerini bulsun diye cektim.
yorum sorusunda okudum evlencen kişide ne gibi özellikler ararsın diyordu? hemen fazla degil 1 bilemedin 1.5 cümle söylemeye kalmadan bi kart daha cek dedi bu da zeka kartıydı.soruyu okudum.onlar zeka kartının sekline hiç bakmadılar direk geç dediler.basarılar dilediler.basarı dileyince geçtigimi anlamıstım.zeka sorum ise 5-6 tane sekilli küp vardı onların yan yüzlerinde sayılar vardı.her tarafında aynı sayılar vardı bi tanesinde aynı sayı yoktu degişik bi sayı vardı o sekili bulmanı istiyordu.2 sekil dedim tmm geç basarılar dilediler cıktım…bu kadar bitmişti artık mülakat


Geçtim :)) İst şükrü balcı mülakat tecrübesi…..

Öncelikle çok şükür mülakatı geçtim, inşallah yazılı sınavı da kazanıp hak ettiğim bir pmyo ya yerleşirim.
arkadaşlar öncelikle mülakatın her aşamasında eleme olduğunu gördüm… 1. aşamada boy-kilo, çizik(faça izi ya da pisikopat tarzı izler) kusuru olanları kesin eliyorlar gözümle görüp duydum.Bunun dışındakilerin bu aşamada korkusu olmasın. 2.aşamada parkurda da elenen erkek ve kızları görüp duydum… ama yine de bu aşamada fazla korkmayın gerçekten koşusu biraz iyi olan normal insanların rahat geçebileceği bir parkur (ama siz yine de çok hafife almayın ve sakın ilk denemeniz orda olmasın mutlaka çalışın, bide denge tahtasından çok kişi düştü ben bile o kadar çalışmama rahmen 2 kere düşüp çıktım ama allahtan oaraya gelene kadar çok hızlıydım(düşseniz bile panig yapmayın tekrar çıkıp geçin)). 3.aşamada ise insanın gerçekten psikolojisini iyi test ediyorlar bana ve hatta çoğu kişiye direkt olarak oğlum sen neden geldin senden polis olmaz, seni polis yapmamız için bi özelliğini söyle sonrada kendini eleştir dediler.Allahtan soruların hepsine takılmadan mantıklı cevaplar verdimde burayıda geçtim çok şükür(yanlız burda da pc deki testi sallayan bir çocuğu hemen elediler).Sıra geldi dananın kuyruğunun koptuğu 4. aşamaya burda önümdeki arkadaşlara 500 bin tl bulsan ne yaparsın, polis olduğunda bi kavgaya karışan kerdeşini görsen ne yaparsın, poliste olması gereken özellikler gibi sorular çıktı…
Bana çıkan soru ise Rusya ile Türkiye arasında alınan vize anlaşması kararı ile ilgili ne düşünüyorsunuz… Allahtan haberleri takip ediyorduk da bu konuda az çok bi bilgim vardı… ben de cavap olarak sakin bi şekilde güzel bir anlaşmadır, artık iki ülke arasında gidiş gelişler daha kolay ,kısa zamanda ve daha az masrafla olacak dedim ve tamam git dediler. Ben de iyi günler kolay gelsin deyip alt kata indim ve biraz zorlu bekleyişten sonra geçtiğimi öğrendim tabi kimse kazandın ya da geçtin demedi verdiğimiz tebliğ tebellüğ kağıtlarıyla bankaya 40 tl yazılı ücretini yatırın dediler. :))
Çok şükür şimdi sadece yazılı sınav kaldı inşallah onuda kazanıp hak ettiğim bir pmyo ya yerleşirim
NOT:ARKADAŞLAR BENDEN SİZE TAFSİYE ORAYA GİTMEDEN ÖNCE MUTLAKA NAMAZ KILIP DUA EDİN, ALLAHTAN YARDIM İSTEYİN… mutlaka bir faydası olacaktır… ama yine de ne olursa olsun iyi ya da kötü o işin sonunda vardır bir hayır deyip geçin, sakın isyan etmeyin… zaten siz o yola besmeleyle çıktıysanız eğer sizin için hayırlısı ne ise olacakır…!


Samsun PMYO bilgi isteyen baksın..HAKAN

Bu gün saat 8’de ordaydım ve mülakatı geçtim. İlk olarak 8de sizi içeri alıyorlar bahçede 5er 5er sıralıyorlar.
Ondan sonra sizi spor salonuna alıyorlar orda mülakat sırasına göre sırayla oturtuyorlar. Daha sonra 10ar 10ar ÖN SAĞLIK SINAVI için soyunma odasına alıyorlar. Burda sadece alt kıyafetiniz kalacak şekilde kıyafetlerinizi çıkarıp sağlık kontrolüne gitmek üzere bekliyorsunuz.
Sağlık kontrolünde önce boy ve kilonuzu tespit edip 5erli sıra yapıyorlar. Ellerinize-kollarınıza-dişlerinize ve vücudunuzdaki herhangi bir yara izine bakıyorlar ÖNEMLİ : ARKADAŞLAR YÜZÜNÜZDE BELİRGİN BİR İZ VARSA VE VUCUDUNUZDA HERHANGİ Bİ OPERASYON İZİ VAR İSE (ameliyat kesiği vs.) BURDA SİZİ ELİYORLAR BİR SONRAKİ AŞAMALARA GEÇEMİYORSUNUZ. Eğer 2. aşamaya geçtiyseniz ; FİZİKSEL YETERLİLİK SINAVI için hazırlanıyorsunuz ve sıranızın gelmesini bekliyorsunuz. Parkurun nasıl olduğu sitede var ayrıca ilk geldiğinizde de izletiyorlar.
Önce belgelerinizi başlangıcın yanındaki masaya bırakıyorsunuz ve teste başlıyorsunuz. Parkuru istenilen şekil ve sürede bitirdikten sonra belgelerinizi alıp MESLEKİ PSİKOLOJİK DEĞERLENDİRME SINAVI için bu sınavın yapılacağı kapıda bekliyorsunuz.
İçeride 3 kişi var kendinizi tanıtmanızı istiyorlar. Burda sizin dikkatinizi çekicek hareketler yapabilirler. Hiç bir şekilde sinirlenmeyin-ellerinizle oynamayın ve heyecanlanmayın. Benim gayet güzel geçti 🙂 Eğer bu aşamayıda geçtiyseniz ; En önemli kısım olan MÜLAKAT SINAVI için bir görevlinin dosyanızla birlikte sizi bu sınavın yaplacağı binaya götürmesini bekliyorsunuz. İçeri girince belirlenen yerde durup kendinizi kısaca tanıtmanız isteniyor sonra soru yazan bir kart çekmenizi istiyorlar. Çektiğiniz karttaki soruyu cevapladığınızda OLUMLU yada OLUMSUZ yanıtını alıyorsunuz. OLUMLU yanıtını alanlar kapıdan belgelerini alıp tam karşı tarafta bi masada TEBLİĞ VE TEBELLÜĞ BELGESİ formu doldurup odadaki görevliye teslim ediyo ve burda işiniz bitiyo 🙂 Herkeze başarılar dilerim.
Hakan.


 

Ereğli Polis Meslek Y.o deneyimi :(..

Oncelıkle Mulakatı gecen herkeze başarılar… Sabah saat 8:30 gıbı ıcerı alınmaya baslandık ust taramasından sonra ıcerı gırdık ve 12 serlı gruplar halınde ıcerı alındık 12 kısılık gruplarda 1 kısı renk koru oldugu ıcın elendık ve saglık kurulunda ayakkabımızı cıkararak sıra beklemeye basladık.. İsimler soylendıgınde teker teker perde ıle cevrılmıs alanın ıcıne gırdık ılk basta Boy ve kılonuzun kac oldugu soruluyor Bayan doktor elındekı otomatık kartonla hesaplıyor ve dosyanıza eklıyor daha sonra kucuk sıyah bı kıtap acıyor sayılar var renk koru ıle ılgılı sayılar var okuduktan sonra dişlere bakılıyor son masada ** > < ** Rütbeli bi amir sagına dön soluna don dedı arkamdakı ufak ızı sordu eşya tasırken oldu dedım bana ayaklarını paralel tutmamı arada 10 cm lık bı bosluk bulunmasını ve ellerını basının arkasında bırlestırerek Poponun hıc ayakların kalkmadan arka topuguma degdırmemı ıstedı olay burda koptu ılk denemede yapamadım 2. denemede yaptım ama yanımda duran polıs memuru bıraz daha dur dedı dayanamadım kalktım tekrar yap dedı yaptım kalk dedı hızlıca yap hızlıca kalk 3 kere dedı yaptıkdan sonra dosyamı açtı .... lı yere dolma kalemle ELENİR . yazdı daha sonra dosyaları tekrar topladılar. spor mulakatına gectı herseyı harfı harfıne yapmama ragmen 65 sn sure ıhlalı nedenı ıle elendıgım soylendı ve 11 kısılık ekıpden sadece 3 kişi 3. kurula gecebıldı ,Mulakata gırecek olan arkadaslara sımdıden basarılar dıyorum gecen arkadaslara polıslıgı canı gonulden ısteyen tum arkadaslarıma sınavda basarılar dıyorum. Allah yardımcınız olsun

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET