PMYO.NET Soru Cevap Bölümümüz Hakkında

Polis olmak isteyen adaylara yönelik 2006 yılından beridir gönüllülük esasına göre rehberlik ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu geçen süre zarfında sitemize üye sayısı yüzelli bin civarındadır. Soru cevap alanında cevapladığımız soru sayısı yüz binin üzerindedir.

Sistemsel yüklerden dolayı sitemizdeki içerikleri ve soruları zaman zaman sıfırlıyoruz. Soru cevap bölümünü polis olmak isteyen herkes kullanmaktadır. Hayır duasını aldığımız bir çok adayla sitemizde tanıştık. Onların polis olmasına küçük bir katkı sağladıysak misyonumuzu yerine getirmiş sayıyoruz. Bu açıklamalar ışığında, daha etkin bilgi paylaşımı ve sorunlara çözüm üretebilmek adına, forum sistemi kurduk. Forum sitemizde polislik sınavları ile ilgili değerli ve uzman bilgilere sahip yöneticilerimiz bulunmaktadır. Sizlere soru cevap bölümünden anlık cevap veremediğim anlar olmaktadır. Forum sitemizdeki tecrübeli üyelerimizden ve yöneticilerimizden anlık paylaşımlarla bilgi almak isterseniz, mutlaka forum sayfamızı takip edin. Mülakat sınavına girecek tüm adaylara başarılar diliyorum.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET