PMYO.NET Yeni Soru Cevap Sistemi

Polis olmak isteyen adaylara 2006 yılından bu yana hizmet veren sitemiz, en çok kullanılan SORU CEVAP sistemini yenileyerek yayına almıştır. Eski soru cevap sistemine bu tarihten itibaren soru eklenemeyecektir. Yenilikler için yazının devamını okuyun.

 

  • Eski soru cevap sistemimiz üyelerimizin soru sormasına olanak sağlarken, sorulan sorulara cevap verilemiyordu. Yeni sistemde üyelerin tamamı sorulan sorulara cevap yazabilecektir.
  • Yeni sistemde sorulan soruların takibi, izlenmesi eski sisteme göre daha kullanışlıdır.

Üyelerimiz soru iletirken soru başlığını mutlaka özenle yazmalıdır.

Kötü soru başlığına örnek; Merhaba, lütfen yardım, acil, abi bakar mısın, lütfen vs. vs.

İyi soru başlığına örnek; PMYO sonuçları ne zaman açıklanacak? , PMYO için yaşım tutuyor mu? , Özel hareket polisi olmak istiyorum neler yapmam gerekir? , vs. vs.

 

kötü bir soru başlığı diğer üyelerin ve yönetimin cevap vermesi için bakmamasına sebep olur, daha iyi bir sistem için herkes daha dikkatli olursa uygun olacaktır. EDİTÖR abiniz.

 

Soru cevap sistemi için üst menüden en sağa bakarak tıklayınız. Eğer üye değilseniz 5 saniyede ücretsiz üye olabilirsiniz.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET