PMYO – POMEM Müdürleri Bilgi Paylaşım ve Eğitim Çalıştayı

pmyo

Polis Meslek Yüksek Okulu ve Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürleri “Bilgi Paylaşım ve Eğitim Çalıştayı” 20-23 Kasım 2012 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya Afyonkarahisar Valisi, Akademi Başkanı ve yardımcıları, Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Rektör yardımcısı, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü ile 27 Müdürü, 8 POMEM Müdürü ve 8 Akademisyen katılmıştır.

Personel temini ve istihdamı, eğitim faaliyetleri, ders dışı eğitim faaliyetleri, iletişim ve sosyal faaliyetler olmak üzere dört farklı çalıştay konusu belirlenmiş, her konunun moderatör ve raportörü eşliğinde tüm katılımcıların görüşü alınarak 2 günde 4 oturum gerçekleştirilmiştir.

Çalıştay 23 Kasımda, Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet KILIÇLAR, Afyonkarahisar Valisi Sayın İrfan BALKANLIOĞLU, Emniyet Genel Müdür Yardımcımız Dr. Sayın Muammer BUÇAK, Polis Akademisi Başkanı Prof. Dr. Sayın Remzi FINDIKLI, Eğitim Dairesi Başkanı Sayın Metin VAROL, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Sayın Mustafa UÇKAN ve Polis Akademisi Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Sayın Hasan Hüseyin ÇEVİK ile Sayın Orhan SEÇGİN’in katılımlarıyla gerçekleştirilen çalıştayın kapanış töreninde sonuç raporunun okunmasıyla sona ermiştir.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET