PMYO Yazılı Sınav Ücreti Önemli…

PMYO mülakat sınavı sonucunda başarılı olan adaylar yazılı sınav ücreti olan 40 TL’yi Pazartesi günü de yatırabilirler. Hangi bankalara yatırılacağı mülakat sınavı sonucunda size verilen kağıtta yazıyor.

Kağıt almadan ayrılanlar Ziraat veya Halk bankası şubelerinden herhangi birine giderek ÖSYM’nin hesabına PMYO yazılı sınav ücreti yatıracaklarını söylesinler. Pazartesi günü mesai bitimine kadar vaktiniz var. Yazılı sınav ücretini yatırmazsanız sınava giremezsiniz.

 

 

 

Yazılı sınav ücretini yatıranlar adreslerine ÖSYM tarafından gönderilecek yazılı sınav giriş belgelerinin gelmesini bekleyecekler. Yazılı sınav giriş belgeleri Haziran ayının ortalarından sonra gönderilmeye başlanabilir.

 

Yazılı sınav belgesi gelmeyenler sınava 3 gün kala ÖSYM temsilciliklerinden belgelerini çıkarttırabilirler.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET