Polis Akademisi GBF Duyurusu

Güvenlik Bilimleri Fakültesi 2010-2011 Eğitim Öğretim yılı intibak eğitimi 14–21 Eylül 2010 tarihleri arasında Polis Akademisi Gölbaşı Kampüsü’nde yapılacaktır. İntibak eğitimine katılacak aday öğrencilerin ulaşımı için 13 Eylül 2010 Pazartesi günü Anıttepe Kampüsü’nden 16:00-21:00 saatleri arasında, 14 Eylül 2010 Salı günü ise Gölbaşı Makromarket önünden 07:30-08:30 saatleri arasında ring şeklinde servis kaldırılacaktır.
Aday öğrencilerin intibak eğitimine gelirken 2 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı ve intibak eğitimi süresince ihtiyaç duyacakları diğer eşyalar (yatak kıyafetleri, spor eşyaları, kişisel temizlik malzemeleri, kravat, kurşun ve tükenmez kalem vb.) ile Polis Kolejinden gelecek aday öğrencilerin resmi dâhili kıyafetlerini, liseden gelecek bay ve bayan aday öğrencilerin ise mavi gömlek (tercihen açık renk) ve koyu renk kumaş pantolonlarını (lacivert-siyah) eğitim kıyafeti olarak yanlarında getirmeleri gerekmektedir.
Herhangi bir sebeple intibak eğitimine geç gelecek aday öğrencilerin durumlarını 0 312 412 51 96 numaralı telefona bildirmeleri ve gelirken de yanlarında geç gelmeleriyle ilgili belgelerini (rapor, bilet vb.) getirmeleri gerekmektedir.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET