Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesinin 2011-2012 Yılı Mezuniyet Töreni

Polis Akademisi Başkanlığı Güvenlik Bilimleri Fakültesinin 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet töreni, İçişleri Bakanımız Sayın İdris Naim ŞAHİN, İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Osman Güneş, İçişleri Eski Bakanı İstanbul Milletvekili Sayın Abdulkadir AKSU, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sayın Ali EM, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Sayın Seyfullah HACIMÜFTÜOĞLU, Ankara Valisi Sayın Alâadin YÜKSEL, Emniyet Genel Müdürü Sayın Mehmet KILIÇLAR, üst düzey emniyet yetkilileri ve öğrencilerin yakınlarının katılımı ile gerçekleşmiştir.

Yapılan konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere diplomaları İçişleri Bakanımız Sayın İdris Naim ŞAHİN, İçişleri Eski Bakanı İstanbul Milletvekili Sayın Abdulkadir AKSU tarafından verildi. Tören diğer mezunlara diplomalarının verilmesinin ardından yemin töreni, Havacılık ve Özel Harekat Daire Başkanlıklarının helikopter gösterisi ile tören geçişinin ardından sona erdi.

 

 

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET