Polis Arabaları – BMW AC schnitzer

Her yıl, Alman arabası Tuner (VDAT olarak da bilinir), Derneği, özel bir konsept otomobil başlattı. Bu yıl, dernek “TUNE BT ile gitmeye karar verdi! GÜVENLİ, Ulaştırma, İnşaat ve Yol Kalkınma Polis ve Federal Bakanlığı tarafından desteklenen “teması. BMW 123d Coupe proje için sağlanan ve çoğu ayar AC Schnitzer tarafından sağlanmıştır.

AC Schnitzer, BMW 123d, 241 hp ve 354 lb-ft tork toplam verir ACS1 2.3d yükseltme ekledi. Araç, 6,7 saniyede 0-62 mph gidebilirsiniz 6-vitesli otomatik şanzıman evlendirilen.

Görme, AC Schnitzer iki parça, ön spoiler, arka etek eklemek, arka kanat ve arka tavan spoyleri, Hella ve spor aynalar LEDayFlex gündüz farları içeren bir gövde kiti ekledi. AC Schnitzer da Hankook lastikler ile sarılmış olan yeni Type IV bicolor jantlar ekledi.

 

 

 

Basın Bildirisi:

Güvenli, Serious Tuning – Şirketin Misyon ve Müşteri

Beşinci konsept otomobili “BT TUNE! Güvenli! “VDAT inisiyatif ağırlıklı olarak BMW ayar uzmanı AC Schnitzer tarafından tasarlanmış oldu

“Sadece ciddi, güvenli ayar getireceğini ümit sürüş keyfi!” Bu sloganı altında, Alman arabası Tuner Derneği (VDAT) her yıl, özel bir konsept otomobil başlattı. Derneğin “IT TUNE 2010 yılında, BMW AG, bir BMW 123d Coupé vermektedir! Ulaştırma, Yapı ve Yol Kalkınma Polisi ve Federal Maliye Bakanlığı tarafından desteklenen GÜVENLİ! “Girişimi. Çoğu araç aksesuar ekipman Aachen-merkezli BMW ayar uzmanı AC Schnitzer tarafından temin edilmiştir.

Son dört yılda olduğu gibi, bir polis aracı, profesyonel tanıtım parçası olarak dönüştürülür olmuştur. AC Schnitzer BMW 123d Coupé dayalı “ACS1 2.3d”, bu güvenli ayar sıkıcı uzak gösterir. VDAT üyesi AC Schnitzer 2.3 D motor 241 bg (177 kW) ve 480 Nm yükseltilmiş bulunmaktadır. 6-vitesli otomatik şanzıman ile polis arabası şimdi 0 dan 100 km / s hıza 6.7 saniyede hızlandırır, böylece hızlı peşinde hatta iyi kendisi beraat olacaktır. Son AC Schnitzer jantlar Tip IV bicolor TUNE BT lastikleri ile donatılmıştır! GÜVENLİ! ana sponsoru Hankook. Düşük, güvenli yol pozisyonu 30 mm düşürücü Aachen tabanlı uzman spor süspansiyon ile elde edilir. Bodystylıng kiti iki parçalı ön spoyler, arka etek eklemek, arka kanat ve arka tavan spoyleri oluşur. Hella “LEDayFlex” modern gündüz farları ve AC Schnitzer “Yeni Nesil” spor aynalar optimum arkaya vizyonu ile iyi bir görüş sağlanır.

Iç hukuk veliler aittir mükemmel alüminyum pedallar ve alüminyum ayak ile tamamlanmaktadır AC Schnitzer logo ve gümüş gerçek karbon fiber trim, gösterge tablosu, orta konsol, kapı kolları ve direksiyon simidi ile deri yarış koltukları, zevk verebilir . Bir başka özellik de, G-kuvvet göstergesi, araç içinde merkezkaç kuvvetleri ölçer ve görüntüler.

Bu konsept otomobil; etkileyici AC Schnitzer tuning aksesuar yelpazesi geniş kesimlerinde göstermektedir. BMW, “gerçek” bir polis arabası temel, otantik bir görünüm vermek için, Foliatec orijinal stickering ve Hella yanıp sönen ışıklar verilir. Hatta polis ve istiyoruz kamu trafik dönüştürülen araç. Ancak pişman, konsept otomobilin kullanıma getirdi olamaz ve bu karmaşık formu mevcut değildir. Kaçak, güvensiz ayarlama ve sahtecilik ile mücadele: Bununla birlikte, bu girişimin amacı gerçekleştirme yolunda önemli bir katkı sağlamaktadır. Tüm AC Schnitzer dönüşümleri Ancak ticari olarak mevcuttur ve Tabii TÜV onaylı.

AC Schnitzer ACS1 2.3d Coupé “VDAT Stand 406 sayılı Salonu 10 – 28 Kasım – 6 Aralık 2009 Essen Motor Show’da ilk kez sergilenecek. “Ciddi ve güvenli bir ayarlama sadece bir şirket felsefesi değil, ama aynı zamanda bizim görevimizdir”, Rainer Vogel, AC Schnitzer Genel Müdürü vurguluyor. Ve kelimenin tam anlamıyla alabilir: saygın bir üretici bileşenleri ile Güvenli ayar istenen sürüş keyfi sunuyor, ama hatta hayat kurtarıcı olabilir sadece.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET