Polis Arabaları – Volkswagen Scirocco

Geçtiğimiz birkaç yıl, Alman Federal Trafik Bakanlığı ve Alman Otomobil Tuner (VDAT) Birliği parçası olarak

 

Güvenli bu Melodisi, Avrupa’nın en büyük satış sonrası ve ayar toplama, Essen Motorshow ısmarlama polis araba kapalı gösteren edilmiş vargirişimi sürücüleri, güvenli ve yasal akort uygulamaları benimsemeye teşvik etmek. Bu yılki Essen gösterisi, 29 Kasım’da başlayan ilk beyaz ve mavi VW Scirocco göreceksiniz.

 

 

 

 

 

Yanı sıra tam bir polis üniforması, Scirocco Polizei, 160 den 210beygir 1.4-litre TSI çıkışını artırır ABT motor kiti, Eibach spor süspansiyon, Remus egzoz sistemi, 20-inç olmak üzere çeşitli alıcıları bir dizi yükseltmeleri aldı Ventus alaşım jantlar, 245/30 ZR20 Hankook lastikler, ince bir bodykit ve Recaro kova oturacak.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET