.

Polis Meslek Yüksek Okulları Bölge Toplantısı Kayseri’de Yapıldı

Kayseri Polis Meslek Yüksek Okulu’nda (PMYO), Yozgat, Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Kastamonu PMYO Müdürlerinin katılımıyla bölge toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantı öncesi konuşan Kayseri Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Şahin, okullardaki eksikliklerin bilgi alışverişi ile giderilmesi ve polis adaylarına daha iyi eğitim verilmesi konusunda toplandıklarını söyledi. Şahin, “Kayseri ile birlikte 6 ilin Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürleri ile toplantıyı gerçekleştiriyoruz. Bu uygulama Emniyet Genel Müdürlüğü’nün onayı ile geçen yıl itibariyle başlatılmıştır. Biz kendi bölgemizdeki ilk toplantıyı Kayserili ilimizde gerçekleştiriyoruz. Toplantı kapsamında polis okullarımızın sorunları ve bu sorunlardan kurtulabilmek için yapılabilecek işlemler konusunda bilgi alışverişi yapacağız” dedi.

Bölge Toplantısı’na Kayseri Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Şahin’in yanı sıra, Kırıkkale Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ali Yaşar Ayvaz, Yozgat Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yunus Çetin, Aksaray Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Hasan Çevik, Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Müslim Kılıçaslan ve Kastamonu Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Emir Gökpınar katıldı.

Toplantı hakkında yapılan konuşmaların ardından okul müdürleri Kondisyon Merkezi’nin açılışını yaptı. Haber Fx

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir