Polis olmak… Sergen DURMA

aslında ilk başlarda aklımda polislik yoktu ablamın isteğiyle girdim bu yola.daha sonra arkadaş yarın kayıtlar son diyince gidip kaydımı yaptırdım.mülakatları geçemem diye düşünüyodum ama onda da başarılı oldum.sonra sınavdan 4 gün önce 4 tane deneme çözdüm vee sınava girdim sınavın çok iyi geçmedi ama kazanacağımı biliyordum.nihayetinde de kazndım sınavı ve şimdi artık bende polisim.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Polis olmak… Sergen DURMA” için 2 yorum

 • 3 Aralık 2014 tarihinde, saat 14:47
  Permalink

  çok şanlısın evet inşallah bende başarırım ben başarırsam arada fark olacak sen hiç aklında yokken karar veren bense aklımın yettiği andan beri düşünen isteyen hayırlısı sonuçta sende o aşamaları geçmişsin….

  Yanıtla
 • 3 Aralık 2014 tarihinde, saat 10:43
  Permalink

  yaaaaaaa çok şanslısın umarım bende başarırım ve hikayemi yazarım

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET