Polis Olmak İsteyenlere ve Polislere Kaynak Silah Kitabı

Polis olmak isteyenlere, polislere ve atıcılık sporuna ilgisi olan herkese yönelik hazırlanan Silah&Atış kitabı sitemiz üzerinden satışa sunulmuştur.

 

 

Kitabı alanında uzman Emniyet Teşkilatı personeli hazırlamıştır. Polis Meslek Yüksek Okullarında yardımcı ders kitabı olarak okutulan bu kitabı almanızı tavsiye ediyorum. Silah Bilgisi ve Atış dersi Polis Meslek Yüksekokullarında en önemli derslerden biridir.

Kitabın piyasa değeri 29 TL’dir. Kitabın yazarları tarafından bize ulaştırılan bu kitabı indirimli olarak 20 TL‘ye www.okitap.com sitemizden satın alabilirsiniz.

Kitabı almak ve incelemek için buraya tıklayınız.

 

Kitapla İlgili Bilgi;

Gerçekte silah, hayata son vermek ve hayatı korumak gibi birbirinin zıddı iki amacın aracı durumundadır. Kullanımı geriye dönüşü mümkün olmayan sonuçlar doğurmaktadır. Bu nedenle silahların bilinçli kullanımı, bu alanda nitelikli bilgi ve eğitimi gerektirmektedir.

Titiz bir sorumluluk bilinci ile hazırlanmış olan ve 1999 yılından beri 40.000 adet basılarak büyük talep alan Silah&Atış kitabı, silahlarla ilgili ihtiyaç duyulabilecek her türlü bilgiyi içermektedir. 2009 yılında 7. baskısı yayınlanan kitap, 870 adet resim, 180 adet çizim ve 54 adet klipart kullanılarak olabildiğince görsel hale getirilmiş, silahlar ve atış eğitimi konusunda kendisini eğitmek isteyenlere, kendi başlarına bunu rahatlıkla başarabilecekleri bir bilgi kaynağı oluşturulmuştur.

Tüm bildiklerinin başkalarından öğrendikleri olduğunu itiraf eden ve bu alanda her şeyi bildikleri iddiasında bulunmayan kitabın yazarlarının, silah ve atış eğitimi konusundaki sporculuk ve eğitmenlik geçmişleri ve alan bilgileri, kitabın bu alanda yayınlanmış özgün bir eser olma niteliğini kuvvetlendirmektedir.

Kitabın en önemli özelliği, titizlikle oluşturulmuş teorik altyapının yanında pratiğe dönük yaklaşımların ve uygulanabilir deneyimlerin son derece gelişmiş ve zengin bir görsellik içerisinde sunulmuş olmasıdır.

Kitap 300 sayfa, 24×16,5 cm ebadında 1. hamur kâğıda tamamı renkli, sırt dikiş kapaklı ve baskı kalitesi yüksek niteliktedir.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET