Polis Savunma Taktikleri Eğitici Yetiştirme Kursu

Polis Savunma Taktikleri Eğitici Yetiştirme Kursu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğitim Faaliyetinin Amacı: Türk Polis Teşkilatı tarafından geliştirilen Polis Savunma Taktikleri ile Polisin olaylara müdahale etmesinden şüpheliyi adalete teslim etmesine kadar geçen sürede hayatta kalma, şüpheliyi kontrol altına alma ve kuvvet kullanma becerisinin arttırılması.

Katılımcılarda Aranan Şartlar: Polis Savunma Taktikleri Temel Eğitim Kursunu almış olmak, 36 yaşından gün almamış olmak (35 yaşını aşması halinde savunma taktikleri ve sporlarını halen aktif olarak yapıyor olmak),savunma taktikleri ve sporlarında uzmanlığını belgelemek, en az 2 yıllık yüksekokul mezunu olmak.

Eğitimin Süresi: 10 İş günü.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET