Polise biber gazı sıktılar

Şanlıurfa’da otogar çıkışında yaşanan yoğunlukta sıraya girmeleri yönünde kendilerini uyaran polisle tartışan bir grup, biber gazı sıkarak polis memurunu darp etti. Daha sonra çıkan arbedede 3’ü polis 4 kişi hafif şekilde yaralandı.

Alınan bilgiye göre, hacca gidecek yakınlarını yolcu etmek için Şanlıurfa Şehirlerarası Otogarı’na gelen bir grup, yoğunluk yaşanan otogar çıkışında, bir an önce öne geçmek istedi. Bu sırada kendilerini sıraya girmeleri yönünde uyaran polis memuruyla tartışan grup, polis memurunu biber gazı sıkarak darbetmeye başladı.

Burada görevli özel güvenlik görevlilerinin müdahalede yetersiz kalması üzerine olay yerine takviye polis ekipleri sevk edildi. Bu esnada çıkan arbedede bir polis memurunun ayağına da araç çarptı. Söz konusu 2 polisin yanı sıra bir polis memuru ve özel güvenlik görevlisi de hafif şekilde yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarda tedavi edildi.

Polis ekipleri, gruptakilerden çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET