POLİTAM Polisler için lisans tamamlama

Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama Programı (POLİTAM); Polis Akademisi Başkanlığı ile Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü arasında 25.02.2011 tarihinde imzalanan “Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü ile Polis Akademisi Başkanlığı Arasında Düzenlenen Güvenlik Eğitim-Öğretimi ve İşbirliği Protokolü” ne dayanılarak; alanlarında önlisans diplomasına sahip veya önlisans diplomasına sahip olmakla beraber herhangi bir lisans programı mezunu olup alanlarıyla ilgili lisans düzeyinde eğitim almak isteyen Emniyet Teşkilatı çalışanları için açılmış bir programdır.

 

Programın Amacı:
————————

Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama Programı (POLİTAM)’nın amacı; Emniyet Hizmetleri Sınıfında çalışanlara, yaşam boyu öğrenim ilkeleri çerçevesinde mesleki gelişimi destekleyen bir öğrenme süreci imkânı verip, zamandan ve mekândan bağımsız bir şekilde, sahip oldukları yaşam standartlarından ve çalışma şartlarından ödün vermeden bir öğrenme sürecine dâhil olmalarını sağlamaktır.

 

Bu çerçevede Güvenlik Bilimleri Lisans Tamamlama Programı (POLİTAM) Programına ön kayıt yaptırmak ve Program hakkında bilgi almak isteyenlerin aşağıdaki linklerden erişim sağlamaları gerekmektedir.

 

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET