YGS Başvuruları Uzatıldı

1. 2010 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) başvuru süresi 2 iş günü uzatılmıştır. Başvurular 16 Şubat 2010 Salı günü saat 17.00’da kesin olarak sona erecektir.

2. Son günlerde Danıştayın almış olduğu yürütmeyi durdurma kararı ve bu karara Yükseköğretim Kurulu tarafından itiraz edilecek olmasının ÖSYS başvurularını etkilememesi gerektiği düşünülmektedir. Adayların bu olaylardan etkilenmemesi,     11 Nisan 2010 tarihinde yapılacak YGS’ye girmek isteyen ya da yalnız Sınavsız Geçişten yararlanmak isteyen adayların 16 Şubat 2010 saat 17.00’a kadar başvurularını tamamlamaları istenmektedir. Başvuru süresi kesinlikle tekrar uzatılmayacaktır.

3. 2010-ÖSYS kapsamında yapılacak YGS ve LYS sınavları daha önce açıklanan tarihlerde yapılacaktır. Sınav takviminde bir değişiklik yapılmayacaktır.

Adaylara ve kamuoyuna önemle duyurulur.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET