YGS Sonuçları Açıklanma Tarihi

11 Nisan 2010 Pazar günü yapılan YGS sonuçlarının açıklanma tarihi belli oldu. ÖSYM Başkanı Yarımağan 30 Nisan 2010 Cuma gününe sonuçların yetiştirilmesi yönünde çalıştıklarını söyledi. YGS sonuçları için buraya tıklayınız.

 

YGS sonuçları açıklandıktan sonraki hafta PMYO internet ön kayıtları başlayacaktır. İnternet ön kayıtlarını sadece YGS’de herhangi bir puan türünde 300 ve üzeri puan alanlar ve diğer şartları taşıyanlar başvurabileceklerdir. PMYO internet ön kayıtlarınızı geç saatlerde yapmanız tavsiye edilir. İlk günler yoğunluk yaşanabilmektedir. PMYO internet ön kayıtları için adres http://pmyo.pa.edu.tr şeklindedir. Tüm soru ve sorunlarızı Soru Cevap bölümünü kullanarak Editörümüze iletebilirsiniz.

YGS’de 300 puanı geçen adaylar olmanız dileği ile…

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET