19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Milli Mücadele’nin ilk meşalesini yakmak üzere Samsun’da başlatmış olduğu kurtuluş mücadelemizin 96. Yıldönümü’nü yaşamanın mutluluğu ve coşkusu içerisindeyiz.

19 Mayıs, “Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararının kurtaracağına” inanan Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türk devletinin kurulması için bağımsızlık mücadelesine başladığı tarihi bir gündür. Atatürk’ün, milli mücadele, birlik ve beraberlik ruhunun simgesi haline gelen bu anlamlı günü Türk gençliğine ithaf etmesi onlara vermiş olduğu değerin de en büyük göstergesidir. Şüphesiz ki toplumların gelişmesinde ve kalkınmasında en önemli unsurlardan bir tanesi de gençliktir. Bu çerçevede Üniversitemiz, milli ve manevi değerlerine bağlı, dünyadaki gelişmeleri takip eden, araştıran, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle; tarihimizdeki bu anlamlı günü geleceğimizin teminatı ve şüphesiz en büyük hazinemiz olan gençlere armağan eden Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve aziz vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz. PMYO.NET ailesi

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun” için 7 yorum

 • 6 Haziran 2015 tarihinde, saat 22:12
  Permalink

  Genclerin elinden tutun bu seneki sınava baktım pmyo puanı 200 olması iyi bence genclerin elinden tutun nolursunuz lütfen

  Yanıtla
 • 26 Mayıs 2015 tarihinde, saat 01:12
  Permalink

  Alım yapmayacaksanız da bilgilendirin bari de kendimizi ona göre ayarlayalım milletin hayalleriyle oynamanıza gerek yok .

  Yanıtla
 • 24 Mayıs 2015 tarihinde, saat 00:03
  Permalink

  Artik.
  ALLAH ASKINA ACIKLAYIN PUANLARi sitresten kel olcam sonra mulakatte kelsin diye eleyecekler ?!!! Lutfen acele edin

  Yanıtla
 • 20 Mayıs 2015 tarihinde, saat 18:14
  Permalink

  ALLAH sizi bildigi gibi yapsin, daha açiklamadiniz ya puanlari ALLAH sizi bildigi gibi yapsin diyorum baska da bi sey demiyorum.

  Yanıtla
 • 20 Mayıs 2015 tarihinde, saat 03:18
  Permalink

  Offf omrum bitti artik biz oluncemi aciklicaklar yaa aciklansin artik su puanda ona gore hayatimiza devam edelim

  Yanıtla
 • 18 Mayıs 2015 tarihinde, saat 23:43
  Permalink

  Keşke hediye olarak puanı açıkmış olsaydıniz. Hepimizin Bayramı Kutlu olsun Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Şerefli atalarımızı rahmetle anıyoruz.

  Yanıtla
 • 18 Mayıs 2015 tarihinde, saat 19:34
  Permalink

  Hala bir açıklama yapmadınız, her gün sitedeyim polis alımı olmıcak mı olucak mı bizi bilgilendirin lütfen

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET