2013 PMYO sonuçlarının açıklanması bekleniyor

ÖSYM: 2013 PMYO sonuçlarının adayların tercih süresi göz önüne alınarak 10 Temmuz 2013 tarihinde açıklanması planlanmaktadır.

 

ÖSYM’nin resmi twitter sayfasında yapılan açıklamada “2013 PMYO sonuçlarının adayların tercih süresi göz önüne alınarak 10 Temmuz 2013tarihinde açıklanması planlanmaktadır. PMYO değerlendirme işlemleri bitmiş olup, sonuçların açıklanması için Polis Akademisi Başkanlığının muvaffakatı beklenmektedir.” denildi.

“Madem bi yanlışlık yok neden hala açıklanmadı tüm sınavlar engeç 14:00de açıklanıyordu ??” sorusuna şöyle cevap verildi, “Sayın Ünal, bütün sınav sonuçları 14:00 da açıklanması gibi bir durum yoktur. Bu sınav sürecine göre değişiklik gösterebilir.”

Ayrıca “Değerli aday, ÖSYM adayları mağdur etmemektedir, tam tersine adayların LYS tercihleri için PMYO sonuç açıklamayı öne çekildiği” ifade edildi.

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET