2014 Yılı 1. FYO Seçme Sınavında Başarılı Olan Öğrenci Adaylarının Dikkatine

Polis Akademisi Başkanlığı Fakülte ve Yüksek Okullar Şube Müdürlüğü (FYO) bünyesinde öğrenim görmek amacıyla 19 Ekim – 1 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen “1. FYO Öğrenci Seçme Sınavında” başarılı olan öğrenci adaylarının ön kayıt başvuruları 10-16 Kasım 2014 tarihleri arasında tamamlanacaktır.

FYO öğrenci adaylarından günlük 200 kişiye SMS mesajı ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Öğrenci adaylarının randevu verilen tarihlerde şahsen Polis Akademisi Başkanlığı Anıttepe Kampüsünde bulunan FYO Şube Müdürlüğü’ne başvurmaları gerekmektedir.

Ayrıca, İstanbul ve İzmir illerinde de 1. FYO Öğrenci Seçme Sınavını kazanan öğrenci adayları SMS ve çağrı yolu ile önümüzdeki günlerde kesin kayıt işlemleri için çağrılacaktır.

Polis Akademisi resmi web sitesi haricinde 3. kişilerce yapılan hiç bir açıklamanın dikkate alınmaması hususunu bilgilerinize sunarız.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

2014 Yılı 1. FYO Seçme Sınavında Başarılı Olan Öğrenci Adaylarının Dikkatine” için 2 yorum

 • 15 Kasım 2014 tarihinde, saat 02:07
  Permalink

  Ön çapraz bağı ameliyatı bir sorun teşkil eder mi ?

  Yanıtla
 • 14 Kasım 2014 tarihinde, saat 16:30
  Permalink

  İstanbul mi bu tarihlere istanbulda kimseye ön kayıt daha başlamamış

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET