6. İnterpa Yıllık Konferansı: Uyuştucu ile mücadelede polis eğitimi

[featured-video-plus]

28- 30 Mart tarihleri arasında “Uyuşturucu Sorunu ve Uyuşturucuyla Mücadelede Polis Eğitiminde Yeni Yaklaşımlar” konulu 6. ,  Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti (KKTC) Polis Okulu ev sahipliğinde 23 ülkeden 26 üye kurum ile Avrupa Polis Akademileri Birliği (AEPC) ve Güneydoğu Asya Uluslar Birliği Polisi (ASEANAPOL) gibi uluslararası kuruluşların temsilcilerinden oluşan 70 katılımcı ile Girne KKTC’de gerçekleştirilmiştir. 5 oturum halinde düzenlenen konferans süresince toplamda 18 akademik sunum gerçekleştirilmiştir.

Yıllık Konferansın ardından sırasıyla Yürütme Kurulu Toplantısı ve Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Konferans hakkında daha fazla bilgi için INTERPA’nın resmi sitesini www.interpa.org adresi üzerinden ziyaret edebilirsiniz.

Polis Akademisi Başkanlığı

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET