YÜRÜTMEYİ Durdurma Alanlar Sınava Alınacak

18 Kasım 2015 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı PMYO ve den mezun olup ta atanamayanlardan dava açıp yürütmeyi durdurma kararı alanlara sınav uygulamıştı. 08 Aralık 2015 tarihinde bu sınavın ikincisini düzenleyecekler. Başkanlığın duyurusu;

Polis Meslek Yüksekokullarından ve Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinden sağlık, tahkikat vb. nedenlerle  ilişikleri kesilen ve mahkeme kararı gereği tekrar başlatılan adaylardan eğitimlerini başarı ile tamamlayarak mezun olan adaylar ile eğitim sonu sınavına girerek başarısız olan adaylardan dava açarak haklarında yürütmeyi durdurma kararı verilen adayların sınavları; 03 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolarına polis memuru ve komiser yardımcısı rütbelerine aday memur olarak atanacaklara uygulanacak sınav yönetmeliği” hükümleri gereği 08 Aralık 2015 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde yapılacaktır.

Söz konusu sınava, okul müdürlüklerince kendilerine eğitim sonu sınavına gireceği tebliğ edilen adaylar belirtilen günde ve yerde katılacaklardır.

Anılan yönetmeliğin 6’ncı maddesi gereği ilan olunur.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

YÜRÜTMEYİ Durdurma Alanlar Sınava Alınacak” için bir yorum

  • 25 Kasım 2015 tarihinde, saat 15:33
    Permalink

    Atanamayan PMYO Öğrencileri yazma editör abi Atanamayan PMYO Mağdurları yaz. Biz paralelci değiliz soru çalmadık torpil yaptırmadık. Sitenizde 2013 PMYO Gurur Tablosunda adım var. Gurur duyuyorsanız Mağdur yazmaktan da utanmayın.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET