FYO Başvuru Tarihini Öğren

2015 ön başvurularını yapanlar için başvuru tarihini öğrenmeleri için gerekli sayfa açılmıştır. adaylarına sınavlarda başarılar diliyoruz. Sorularınız ve paylaşımlarınız için soru cevap sayfamızı kullanabilirsiniz.

Başvuru Tarihinizi öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edin.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

FYO Başvuru Tarihini Öğren” için 3 yorum

 • 21 Ekim 2014 tarihinde, saat 20:20
  Permalink

  Benim başvurudan son gün haberim oldu ve doldururken yolda olduğumdan dolayı çıktı alamadım şuan gerekli belgelere baktığımda ön kağıt aşamasındaki çıktının imzalı hali isteniyo. Kayıtta bu eksik problem olurmu? Yada bu belgeye nasıl ulaşabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. (Şuan internetten o siteye ulaşamıyorum)

  Yanıtla
 • 20 Ekim 2014 tarihinde, saat 11:21
  Permalink

  Başkan bugun fyo mulakatlari basladi ya hani, bi baslik yada soru cevap filan acsan da , spora mulakata girenler neler yaptiklarini anlatsa, girecekler de bilgilense???

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET