Narkotimler Görevde

Narkotik polisinin hâlihazırdaki çalışma yöntemlerini değiştirerek sokaktaki varlığını hissettirmeyi ve uyuşturucu kullanımı ile ticaretinin önlenmesini amaçlayan Projesinin açılış töreni 11 Aralık 2014 tarihinde Akademisi’nin Anıttepe yerleşkesinde Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU’nun teşrifleriyle gerçekleştirildi.

               Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU, İçişleri Bakanı Efkan ALA ve Emniyet Genel Müdürü M.Celalettin LEKESİZ tarafından karşılandı.

               Törende İçişleri Bakanı Efkan ALA ve Emniyet Genel Müdürü M.Celalettin LEKESİZ tarafından Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU’na Narkotim polisi montu ve şapkasının takdim edilmesi ve hizmet araçlarının açılışı için kurdele kesilmesinin ardından Sayın Başbakanımızın komutuyla Narkotimler ilk görev yerlerine sevk edildi.

               Narkotimler ilk etapta 11 pilot ilde 1000 personel ile görev yapacak olup, 2015 yılında da ülke geneline yaygınlaştırılarak 81 ilde 3250 personel ile görev yapması hedeflenmektedir.

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET