POLSAN Money Club Pro Kartları

Polis Bakım ve Yardım Sandığı ile Migros Tic. A.Ş, arasında yapılmış olan proje neticesinde Sandık Ortaklarımızın, Migros, Tansaş, 5M Migros, Sanal Market ve Macro Center mağazalarından, Money Clup Pro kartları ile yapacakları alışverişlerinde %3 indirim sağlanmıştır.

Sandık Ortaklarımız  için “Money Clup Pro” kartları hazırlanmış olup, Tüm İl ve İlçe Emniyet Müdürlüklerine gönderilmiştir. Bağlı bulunduğunuz kurum mutemezliğinizden, “Money Clup Pro”kartlarınızı teslim alabilirsiniz. Money Clup Kartlarını alan Ortaklarımız indirim ve puan avantajından yararlanabilmek için 444 10 44 numaralı müşteri hizmetlerinden kayıt işlemlerinin  yaptırılması gerekmektedir.
Bilgilerinize saygılarımızla duyurulur. Polis Bakım ve Yardım Sandığı
Genel Müdürlüğü

]]>

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET