Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramlar,  gelenek ve değerlerimizi yoğun bir şekilde yaşadığımız çok özel günlerdir.

Dünyanın farklı yerlerinde Müslüman kardeşlerimizin maruz kaldığı zulüm, katledilen masum canlar ve akıtılan kanlar, dökülen gözyaşları bu güzel günümüzü buruk bir şekilde geçirmemize neden olmaktadır.

Suriye, Irak, Filistin, Kudüs, Gazze, Mısır, Myanmar/Arakan ve Doğu Türkistan başta olmak üzere farklı coğrafyalarda gerçekleşen bu zulümleri kınıyor ve bu coğrafyalarda yaşayan kardeşlerimizin de bayramların gerçek anlamı olan sevinç, mutluluk, huzur ve barışa en kısa zamanda kavuşmalarını diliyoruz.

Haksız yere elenmiş PMYO mezunlarına da bir an önce haklarına kavuşmaları yönünde dua ediyor,

Kardeşlik ve dostluk duygularının daha da kuvvetlendiği bu özel günün, insanımızın özlediği barış ve huzur ortamına vesile olmasını diler, nice bayramlara sağlık ve mutluluk içinde erişmemiz temennisiyle “Ramazan Bayramı”nız kutlu olsun. PMYO.Net

editor

2006 yılından bugüne polis olmak isteyenlerin rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Uyarı ve Bilgilendirme: PMYO.NET sitemiz özeldir. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi'ni (PA) temsil etmez. Sitedeki veriler, bilgilendirme amaçlı ve gayrı resmidir. Olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yayınlanan reklamların sorumluluğu reklam verenlere aittir. PMYO.Net'in; reklamını yayınladığı kurum, kuruluş veya tüzel kişilik ile bir bağlantısı yoktur. 2006-2023 PMYO.NET